Pozycjonowanie stron www

Posiadasz sklep internetowy, stronę firmową, portal informacyjny, który odwiedza mało osób… ?

Być może to nie wina treści strony internetowej, lecz niska pozycja w wyszukiwarce internetowej, która uniemożliwia odnalezienie Twojej strony i Twoich produktów potencjalnym kupującym.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej ?

Cena pozycjonowania strony internetowej zależy przede wszystkim od ilości pracy poniesionej przez naszych specjalistów. Inaczej pozycjonuje się strony o niszowej tematyce a inaczej strony, które posiadają bardzo dużą konkurencję w wyszukiwarce internetowej. Sam proces pozycjonowania jest również długotrwały, gdyż ze względu na algorytmy bezpieczeństwa wyszukiwarek internetowych znaczny i szybki wzrost pozycji strony www w jej wynikach może zostać uznany za podejrzany, co skutkować może nałożeniem odpowiednich blokad.

Jeżeli Państwa strona została podpięta pod nową domenę lub nie była wcześniej pozycjonowana proponujemy pakiet podstawowy. Koszt pozycjonowania specjalistycznego wyceniany jest po dokładnej analizie strony oraz stron konkurencji.

pozycjonowanie stron www olsztyn
Najczęściej zadawane pytania:
TAKNIE
Czy umowa zawiera krótki okres wypowiedzenia ? V
Czy umowa jest czytelna i przejrzysta ? V
Czy agencja współpracuje z copywriterami i analitykami ? V
Czy klient otrzymuje wgląd w codzienne statystyki V
Czy agencja SEO wystawia faktury VAT ? V

Pozycjonowanie – pakiet miesięczny

Pakiet podstawowy: do 10 słów kluczowych koszt od 150 zł netto / miesiąc.

Pozycjonujemy do 10 słów kluczowych związanych z Twoją stroną i podstronami. Nasze działania powodują systematyczny wzrost pozycji twojej strony www w wyszukiwarce internetowej

Pakiet specjalistyczny: cena ustalana indywidualnie

Pakiet opłata za efekt: w przypadku zajęcia określonej pozycji przez dane słowo kluczowe w miesiącu, abonent zobowiązuje się do uiszczenia określonej opłaty. Umowa zawierana jest na czas określony.

Pozycjonowanie – płatność za efekt

Nie interesuje cię abonament miesięczny ? U nas możesz płacić za rezultaty. Jak to działa ? Płacisz opłatę w ustalonej wysokości, jeżeli pozycjonowana przez nas fraza znajdzie się na odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce. Przykładowo za nasze działania, przez czas gdy fraza będzie na pozycji wyższej niż 30 nie zapłacisz ani złotówki. Natomiast gdy fraza pojawi się w TOP 10 rezultatów wyszukiwań zapłacisz umówioną cenę.

Napisz do nas !

Napisz do nas a dokonamy analizy Twojej strony www pod kątem prawidłowego pozycjonowania seo. Doradzimy w zakresie oferowanych przez nas usługi oraz wycenimy poszczególne pakiety:

About the author: PRowcy.pl