Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

Pozycjonowanie stron internetowych to długotrwały proces na który składa się szereg procesów, zarówno na samej stronie www jak i poza nią.

Posiadasz sklep internetowy, stronę firmową, portal informacyjny, który odwiedza mało osób… ?

Być może to nie wina treści strony internetowej, lecz niska pozycja w wyszukiwarce internetowej, która uniemożliwia odnalezienie Twojej strony i Twoich produktów potencjalnym kupującym.

Średnia miesięczna liczba wyszukiwań*Cena
za pozycje11-20
Cena
za pozycje 7-10
Cena
za pozycje 4-6
Cena
za pozycje 1-3
0-100od 10 złod 29 złod 39 złod 49 zł
101-300od 10 złod 39 złod 49 złod 59 zł
301-500od 10 złod 49 złod 59 złod 69 zł
501-1000od 10 złod 69 złod 89 złod 109 zł
1001-2000od 10 złod 99 złod 129 złod 149 zł
2001 – 4000od 10 złod 129 złod 149 złod 169 zł
>4001 cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualniecena ustalana indywidualniecena ustalana indywidualnie

Niniejsze ceny nie stanowią oferty w rozumieniu KC i mają charakter orientacyjny. Średnia miesięczna liczba wyszukiwań obliczana jest na podstawie instrumentów Google. Pod uwagę brana jest również konkurencyjność danej frazy.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej ?

Cena pozycjonowania strony internetowej zależy przede wszystkim od ilości pracy poniesionej przez naszych specjalistów. Inaczej pozycjonuje się strony o niszowej tematyce a inaczej strony, które posiadają bardzo dużą konkurencję w wyszukiwarce internetowej. Sam proces pozycjonowania jest również długotrwały, gdyż ze względu na algorytmy bezpieczeństwa wyszukiwarek internetowych znaczny i szybki wzrost pozycji strony www w jej wynikach może zostać uznany za podejrzany, co skutkować może nałożeniem odpowiednich blokad.

Jeżeli Państwa strona została podpięta pod nową domenę lub nie była wcześniej pozycjonowana proponujemy pakiet podstawowy. Koszt pozycjonowania specjalistycznego wyceniany jest po dokładnej analizie strony oraz stron konkurencji.

pozycjonowanie stron www olsztyn
Najczęściej zadawane pytania:
TAKNIE
Czy umowa zawiera krótki okres wypowiedzenia ? V
Czy umowa jest czytelna i przejrzysta ? V
Czy agencja współpracuje z copywriterami i analitykami ? V
Czy klient otrzymuje wgląd w codzienne statystyki V
Czy agencja SEO wystawia faktury VAT ? V

Pakiet opłata za efekt: w przypadku zajęcia określonej pozycji przez dane słowo kluczowe w miesiącu, abonent zobowiązuje się do uiszczenia określonej opłaty. Umowa zawierana jest na czas określony.

zobacz również:

Pozycjonowanie stron www Olsztyn oraz Pozycjonowanie stron www Warszawa

Pozycjonowanie – płatność za efekt

Nie interesuje cię abonament miesięczny ? U nas możesz płacić za rezultaty. Jak to działa ? Płacisz opłatę w ustalonej wysokości, jeżeli pozycjonowana przez nas fraza znajdzie się na odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce. Przykładowo za nasze działania, przez czas gdy fraza będzie na pozycji wyższej niż 30 nie zapłacisz ani złotówki. Natomiast gdy fraza pojawi się w TOP 10 rezultatów wyszukiwań zapłacisz umówioną cenę.

Napisz do nas !

Napisz do nas a dokonamy analizy Twojej strony www pod kątem prawidłowego pozycjonowania seo. Doradzimy w zakresie oferowanych przez nas usługi oraz wycenimy poszczególne pakiety:

Chciałbyś samodzielnie pozycjonować swoją stronę ?

Skorzystaj z naszych porad:

Cennik pozycjonowania stron www

Pozycjonujemy strony na terenie całej Polski, w szczególności w miastach: Olsztyn, Gdańsk , Warszawa, Kraków, Wrocław