Wypozycjonujemy Twoją stronę www

Dlaczego pozycja w Google powinna mieć znaczenie dla posiadacza strony www ?

Pozycja Twoje strony www w Google ma duży wpływ na to jak szybko Twoi potencjalni klienci odnajdą treść, którą chcesz im zaprezentować.

Pamiętaj, że potencjalni nowi klienci w zdecydowanej większości nie znają adresu Twojej strony WWW ! Korzystają natomiast z dobrodziejstwa wyszukiwarek internetowych, dzięki którym mogą odnaleźć szukane treści. Przykładowo wpisywane są frazy opisowe np. elektryk Warszawa, pomoc frankowiczom czy radca prawny Olsztyn.

Wyszukiwarki natomiast pokazują tylko te strony www, które spełniają określone kryteria. Innymi słowy, jeżeli Twoja strona nie będzie odpowiednio przygotowana algorytm Google może ją pominąć w sporządzaniu listy wyszukiwań. W takiej sytuacji potencjalny klient nie dotrze do Twojej strony lecz skorzysta z zaproponowanej przez wyszukiwarkę strony konkurencji.

Jak będziemy pozycjonować Twoją stronę ?

Po pierwsze, przeanalizujemy kod źródłowy Twojej strony www oraz zawarte w niej treści. Doradzimy jakie zmiany powinny być przeprowadzone aby strona pozycjonowała się lepiej. Zespół naszych copywriterów może również przygotować pakiet artykułów tematycznych, przygotowanych specjalnie pod pozycjonowanie.

Po drugie, sprawdzimy i zaproponujemy słowa kluczowe, które są popularne w danej branży biorąc po uwagę zarówno średnio miesięczną ilość wyszukiwania takich słów jak i konkurencyjność danej frazy . Dzięki takim właśnie słowom kluczowym wyszukiwarki internetowe będą analizowały Twoją stronę i wyświetlały wyniki wyszukiwać. Opracujemy również strategię pozycjonowania, która może być inna dla stron statycznych, portali czy sklepów internetowych.

Po trzecie, zadbamy aby Twoja strona pojawiła się w social media np. na takich platformach jak Facebook czy Instagram. Dzięki temu nowi potencjalni klienci będą mieli dostęp do Twojej strony www poprzez kolejne potężne narzędzie.

Po czwarte, przygotujemy artykuły tematycznie dobrane do Twojej strony i zadbamy o to aby pojawiły się one w odpowiednich portalach, blogach, serwisach i forach dyskusyjnych.

Jaki będzie koszt naszych usług ?

Pozycjonowanie stron www to długotrwały i czasochłonny proces. Każdemu Klientowi staramy się poświęcać maksimum uwagi. Nasza praca to nie tylko wykonywanie czynności technicznych lecz również praca twórcza oraz analityczna. Dobra strategia była podstawą sukcesu niejednej firmy !

I. Pozycjonowanie stron – abonament

W tym pakiecie płacisz opłatę miesięczną (abonament) w ramach której zajmujemy się pozycjonowaniem Twojej strony www. Od wysokości tego abonamentu zależy intensywność pozycjonowania, ilość przygotowywanych artykułów, wpisów etc. Cena takiego abonamentu ustalana jest każdorazowo po dokonaniu analizy strony www, wybranych słów kluczowych oraz stopnia trudności pozycjonowania danych fraz.

Przykładowo cena podstawowego abonamentu to 61,50 zł brutto miesięcznie i obejmują pozycjonowanie do 6 słów kluczowych.

II. Pozycjonowanie stron – płatność za efekt

Znamy swoje siły i możliwości. Dlatego też umożliwiamy naszym Klientom korzystanie z opcji płatność za efekt. Dzięki takiemu rozwiązaniu płacisz tylko wówczas, gdy Twoja strona www pojawiła się w wyszukiwaniach Google na odpowiednich pozycjach np. w pierwszej trójce.

Średnia miesięczna liczba wyszukiwań*Cena
za pozycje 20-11
Cena
za pozycje 7-10
Cena
za pozycje 4-6
Cena
za pozycje 1-3
0-100od 10 złod 29 złod 39 złod 49 zł
101-300od 10 złod 39 złod 49 złod 59 zł
301-500od 10 złod 49 złod 59 złod 69 zł
501-1000od 10 złod 69 złod 89 złod 109 zł
1001-2000od 10 złod 99 złod 129 złod 149 zł
2001 – 4000od 10 złod 129 złod 149 złod 169 zł
>4001 cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualniecena ustalana indywidualniecena ustalana indywidualnie

Podane ceny dotyczą pozycjonowania jednej frazy

Nie ma znaczenia czy Twoja firma jest z miasta Olsztyn, Gdańsk, Warszawa czy Wrocław. Pozycjonowanie stron odbywa się zawsze tak samo!

About the author: PRowcy.pl